<oembed><version>1.0</version><provider_name>IDIS  One Solution. One Company.</provider_name><provider_url>https://www.idisglobal.solutions/en</provider_url><author_name>Claudia Courtois</author_name><author_url>https://www.idisglobal.solutions/en/author/claudia/</author_url><title>BIM DA-JB4600</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="dflscpbR6z"&gt;&lt;a href="https://www.idisglobal.solutions/en/download/bim-da-jb4600/"&gt;BIM DA-JB4600&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.idisglobal.solutions/en/download/bim-da-jb4600/embed/#?secret=dflscpbR6z" width="600" height="338" title="&#x201C;BIM DA-JB4600&#x201D; &#x2014; IDIS  One Solution. One Company." data-secret="dflscpbR6z" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;